Pakalpojumi

Uzņēmuma ieguvumi, izmantojot IT datoru apkalpes pakalpojumus

1. Specializēta uzņēmuma pakalpojumi būs daudz efektīvāki un izmaksās vairākas reizes mazāk nekā tāda paša apjoma štata darbinieka darbs.

Šī vecā, visiem labi zināmā patiesība par to, ka visefektīvakais ir specializētais darbs, datoru apkalpes jomā bieži tiek aizmirsta. Piemēram, ja kādam būs nepieciešamība nokļūt ārvalstīs, tad diez vai kādam ienāktu prātā doma, ka priekš tam ir nepieciešams pašam iegādāties lidmašīnu un pašam organizēt visu aviosatiksmei nepieciešamo. Bet, ja uzņēmumam ir nepieciešama datorsistēmu apkalpe, tad tā vietā, lai saņemtu gatavu datorapkalpes pakalpojumu, pasūtītāji nepamatoti bieži aiz nezināšanas un ieraduma meklē štata datorsistēmu administratoru un cenšas paši organizēt savu datoru apkalpi. Tas ir tikpat neefektīvi un dārgi kā pieminētajā piemērā ar aviosatiksmi. Ne mazāk kā 95% gadījumu no visām tām vietām, kur pašlaik tiek uzturēti savi štata darbinieki, tam nav racionāla pamata.

2. Arī datorsistēmu administratoram izdevīgāk ir strādāt specializētā IT uzņēmumā.

Datoru tehnoloģijas ir ļoti plaša sfēra, turklāt nemitīgi mainīga. Lielākā daļa administratora darba laika (ap 80%) tiek patērēta sistēmu izpētei un tehnoloģiju apguvei. Tiklīdz nepieciešamā tehnoloģija ir apgūta un notestēta, tā to ieviest citā vietā var desmit un vairāk reižu ātrāk. Specializētā datoru apkalpes uzņēmumā katram darbiniekam nav nepieciešams risināt visas problēmas - katrs specializējas noteiktā sfērā, katram ir pieejama pārējo kolēģu uzkrātā pieredze. Tam pretēji, ja uzņēmumā ir viens vai daži datoru speciālisti, tad tiem ir jāatrisina visas problēmas. Nereti uzdevumam, kam šāds štata darbinieks patērētu vairākas dienas vai pat nedēļas, speciālizēts uzņēmums piedāvās gatavu, pārbaudītu risinājumu jau uzreiz.

3. Apkalpošana būs ievērojami kvalitatīvāka.

Specializēta uzņēmuma iespējas un pieredze ir nesalīdzināmi lielākas par iespējām, kas ir viena vai dažu atsevišķu darbinieku rīcībā. Viena uzņēmuma administratoram ir ļoti ierobežoti resursi, administratoram var pietrūkt pieredzes, tādēļ bieži tiek lietotas nepiemērotas, dārgas un neefektīvas metodes. Savukārt specializēts datoru apkalpes uzņēmums apkalpo daudzveidīgas datoru sistēmas, tāpēc ir plašāka pieredze, līdz ar to tie var ieteikt efektīvākos risinājumus, kas par mazākām izmaksām dos ievērojami labāku rezultātu.

4. Pasūtītājam nav jāapmaksā dažādi papildus izdevumi,

piemēram, nav jāīrē attiecīgā telpas daļa, kas ir nepieciešama administratora darba nodrošināšanai, nav jāiegādājas mēbeles, aprīkojums, specializētie instrumenti un programmu nodrošinājums, nav jāapmaksā apmācības, sociālie un iedzīvotāju ienākuma nodokļi, samazinās PVN maksājumi.

5. Uzņēmumam nav jārisina daudzas citas problēmas,

piemēram, kā aizvietot datoru administratoru slimības vai atvaļinājuma laikā; nav jādomā par darbinieku motivēšanu, nav jāmeklē jauns administrators, ja darba līgums tiek pārtraukts; nav jānodarbojas ar darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanu, jāmeklē risinājumi gadījumos, kad štata administrators nespēj atrisināt attiecīgās problēmas.

PIETEIKT DATORU APKALPES PAKALPOJUMU VAI PIEPRASĪT PAPILDUS INFORMĀCIJU