Mūsu drošības
garantija

Datu Drošībā mūsu galvenais mērķis ir Jūsu drošība.
Mūsu darbi neskaitīsies pabeigti, ja Jūs beigās nejutīsities drošāk.

Jūsu drošība mums ir svarīga

Datu Drošība cenšas palīdzēt jums aizsargāt visbūtiskākās lietas jūsu dzīvē. Mums ir lepnums zināt, ka katras sistēmas uzstādīšana tiek veikta pareizi un pielāgota jūsu mājai vai uzņēmumam, bez jebkādas papildu maksas. Ja jūs nesajūtat, ka ar sistēmu, kuru mēs Jums esam uzstādījuši, jūs esat drošāks, mēs strādāsim tieši ar Jums, bez papildu maksām, lai nodrošinātu, ka viss ir kārtībā.

Ar ko mēs esam labāki par konkurentiem?

Sākot darbu pie jebkuras video novērošanas uzstādīšanas, mēs strādājam saskaņā ar jūsu grafiku un piedāvājam elastīgus uzstādīšanas laikus. Mēs pārvaldām katru uzstādīšanas soli, sniedzot jums pilnīgi bezrūpīgu pieredzi. Mūsu tehniskie speciālisti pārbauda katru ierīci, paslēpj katru vadu un pārliecinās, ka iekārta izskatās neuzkrītoša. Bet tas nav viss. Šeit ir vēl daži iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas Datu Drošību:

Apmācīti un kvalificēti tehniķi

Mēs visu izdarīsim Jūsu vietā. Mūsu tehniskie speciālisti izskaidros sistēmas uzstādīšanas procesu un apstiprinās  katras ierīces optimālo novietojumu jūsu īpašumā. Jūsu sistēmu uzstādīs Datu Drošības darbinieki. Šeit nav apakšuzņēmēju.

Personisks atbalsts

Mūsu eksperti jums izskaidros jauno drošības sistēmu soli pa solim. Viņi atbildēs uz katru jautājumu, palīdzēs izveidot automatizāciju, atstājot jūs pārliecinātu un gatavu aizsargāt savu māju vai uzņēmumu.

100% Drošs, no galvas līdz kājām

Jūsu īpašuma aizsardzība un drošība ir vissvarīgākais. Mēs lepojamies ar to, ka katras sistēmas sastāvdaļa – sākot no vadu ievilkšanas, kameras uzstādīšanas līdz programmatūrai – ir uzstādītas droši un viss ir pielāgots tieši jūsu īpašumam.

Klientu apkalpošana, kas vienmēr ir pieejama

Vairāk nekā 10 gadus Datu Drošība 5-zvaigžņu klientu apkalpošanas centrs apkalpo klientus. Datu Drošības ekspertu komanda ir šeit, kad jums visvairāk ir tas nepieciešams.

Bezmaksas, viena gada garantija

Mēs esam tik pārliecināti par mūsu sistēmām, ka piedāvājam 1 gadu garantiju visām iekārtām un paveiktajam darbam, ekskluzīvi mūsu klientiem. Daži no mūsu klientiem izvēlas mūsu pagarināto garantiju, kas ietver maksu par jebkuras aparatūras vai komponentes nomaiņu.

Pilna iekštelpu un ārptelpu aizsardzība

Mēs Jums neuzstādām kādu no standarta videonovērošanas komplektiem. Mūsu eksperti palīdz jums pielāgot pilnīgu iekšēju un ārēju risinājumu, ietverot iekštelpu un āra kameras, integrējot tās ar esošo mājas tīklu un ar gudrajām mājas ierīcēm.

Mūsu galvenais mērķis - Jūsu Drošība!

Mēs vienmēr būsim šeit, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem.